Par mums

    Ne vienmēr plānojot,mājas vai dzīvokļa iekārtojumu un iegadājoties vajadzīgās mēbeles, der standarta izmēri. Tādos gadījumos nepieciešama individuāla pieeja konkrētajai situācijai un tas savukārt nozīmē, ka jāatrod uzņēmums, kas spēs īstenot klienta vajadzības. Rēzeknē tāds uzņēmums esam mēs: MEBIR S.

    Mūsu firma, kas dibināta 2005.gadā, orientējas uz mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma, piegādi un uzstādīšanu, kā arī mēbeļu furnitūru. Tiek izpildīti pasūtījumi virtuves un guļamistabas mēbelēm, iebūvējamiem skapjiem un citām korpusa mēbelēm no lamināta, finiera, nažfiniera, akrila. Mēbeļu fasādes tiek krāsotas dažādās krāsās atbilstoši katra klienta gaumei un vēlmēm.

    MEBIR S saviem klientiem spēj nodrošināt profesionālu un individuālu apkalpošanu, piedāvājot dažādus dizaina risinājumus, cenšoties strādāt tā, lai nekas neatkārtotos, nebūtu vienādu mēbeļu,lai katrs klients saņemtu kaut ko jaunu tieši viņam. Kā būtisku priekšrocību var minēt uzņēmuma elastību, jo iespējams izgatavot tieši tāda izmēra mēbeles, kādas nepieciešamas. Sevišķi svarīgi tas ir gadījumā, ja jāapmēbelē maza telpa, bet negribas zaudēt tik dārgo platību.

    Mēs piedāvājam mēbeļu dizainera pakalpojumus izbraucot pie klienta līdzi ņemot agrāk izgatavoto darbu fotogrāfijas, lai klients gūtu priekšstatu par piedāvājumu. Tiek veikti nepieciešamie mērījumi un izveidotas mēbeļu skices. Pēc tam seko materiālu un cenas saskaņošana. Pasūtījuma izpildes termiņi ir atkarīgi no veicamo darbu sarežģītības un tiek saskaņoti ar pasūtītāju. Kad produkts ir gatavs, firma to piegādā un uzstāda, turklāt maksa par montāžas un uzstādīšanas pakalpojumiem ir jau iekļauta cenā un klientam papildus vairs nav jāmaksā.

    Lai arī akcents tiek likts uz Rēzekni un Latgales reģionu, uzņēmums apkalpo klientus visā Latvijā. Mūsu izgatavotās mēbeles atrodamas daudzās Latvijas pilsētās. Mēbeļu kvalitāti nodrošina lielas un labas ražošanas iekārtas un kompetenti darbinieki. Firmas attīstība nenoliedzami ir uzņēmuma veiksmīgas darbošanās pamatā. Un var teikt,ka mums ir viss, kas tam ir nepieciešams- profesionālisms, cieņa pret klientiem un tiekšanās uz kvalifikācijas pilnveidošanu.